Θεσσαλονίκη: Ολοι οι σταυροί σε δήμο και κοινότητες

Αναλυτικά η… μάχη του σταυρού

Από το Πρωτοδικείο ανακοινώθηκαν οι σταυροί που έλαβαν οι υποψήφιοι στο δήμο Θεσσαλονίκης και στις κοινότητες. Αναλυτικά:

Κωνσταντίνος Ζέρβας

Ο Κωνσταντίνος Ζέρβας εκλέγει 7 δημοτικούς συμβούλους.

Αναλυτικά:
1 ) ΤΣΑΒΛΗΣ ΔΡΟΣΟΣ (ΔΡΟΣΣΟΣ) του ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ 1069
2 ) ΑΒΑΡΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 812
3 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ 794
4 ) ΤΑΝΙΜΑΝΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 647
5 ) ΒΑΡΣΑΜΗ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ 634
6 ) ΔΑΓΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 617
7 ) ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 614
8 ) ΜΗΤΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 612
9 ) ΑΝΤΙΒΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 611
10 ) ΛΙΑΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 576
11 ) ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΙΟΓΕΝΟΥΣ 574
12 ) ΚΥΡΜΑΚΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ (ΕΥΗ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 570
13 ) ΤΣΕΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 568
14 ) ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ 565
15 ) ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΕΛΛΑ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 562
16 ) ΖΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 558
17 ) ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΤΖΟΤΖΟΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 556
18 ) ΣΑΜΑΡΑ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 553
19 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 532
20 ) ΣΔΟΥΓΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 532
21 ) ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 518
22 ) ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 514
23 ) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 499
24 ) ΜΠΑΜΠΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ 470
25 ) ΡΟΔΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 459
26 ) ΠΟΥΛΑΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ- ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 415
27 ) ΧΑΤΖΗΚΑΛΛΙΝΙΚΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ (ΔΑΝΗΣ) του ΠΕΤΡΟΥ 413
28 ) ΜΑΝΑΒΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΕΝΙΑ- ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 402
29 ) ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ 394
30 ) ΚΑΡΑΓΚΙΑΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 370
31 ) ΜΥΡΩΝΗ- ΚΟΥΛΑΛΗ ΒΕΝΕΤΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 367
32 ) ΚΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ- ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 366
33 ) ΠΑΤΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 341
34 ) ΖΑΤΚΑ ΑΘΗΝΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 340
35 ) ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 326
36 ) ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 324
37 ) ΜΑΡΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 318
38 ) ΜΗΛΤΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 317
39 ) ΚΑΜΠΟΥΡΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΣΑΒΒΑ 315
40 ) ΜΟΥΣΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 313
41 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 310
42 ) ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 310
43 ) ΦΑΡΔΕΛΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 309
44 ) ΚΑΝΟΥΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 308
45 ) ΚΟΥΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 300
46 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ- ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 295
47 ) ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΣΑΒΒΑ 283
48 ) ΤΣΑΒΑΛΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΗΛΙΑ 249
49 ) ΓΙΑΧΑΝΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 241
50 ) ΠΑΤΕΝΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΝΟΤΑ) του ΠΑΥΛΟΥ 239
51 ) ΦΙΤΖΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 236
52 ) ΜΠΕΡΜΠΕΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΙΑ) του ΑΒΡΑΑΜ 230
53 ) ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΑΦΝΗ του ΑΝΕΣΤΗ 230
54 ) ΤΟΓΙΑ ΑΛΚΗΣΤΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 227
55 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 225
56 ) ΝΑΪΔΑΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ (ΖΩΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 206
57 ) ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΥ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 180
58 ) ΜΟΥΔΙΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ (ΦΙΛΙΩ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 176
59 ) ΠΑΤΤΑΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (ΡΙΤΑ) του ΠΑΝΤΕΛΗ 173
60 ) ΒΕΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ 167
61 ) ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 156
62 ) ΦΙΛΙΠΠΟΥ- ΡΟΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΝΙΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 135
63 ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 93
Τριανδρίας
64 ) ΣΠΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ 1268
65 ) ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ- ΖΑΧΑΡΙΑΣ (ΠΑΝΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
722
ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΣΑΛΠΙΓΚΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ (ΑΚΗΣ) του ΑΝΕΣΤΗ 572
2 ) ΑΝΘΙΜΟΥ ΑΝΝΑ του ΦΡΑΓΚΛΙΝΟΥ 355
3 ) ΤΣΙΑΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 342
4 ) ΚΑΜΗΛΑΡΗ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 284
5 ) ΜΑΥΡΟΜΑΤΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 251
6 ) ΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 224
7 ) ΠΛΑΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 201
8 ) ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 182
9 ) ΚΑΜΤΣΗ ΒΕΡΑ του ΗΛΙΑ 159
10 ) ΚΑΤΣΙΜΑΛΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ 136
11 ) ΔΑΦΤΣΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ 123
12 ) ΣΑΛΑΜΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 76
2ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΑ) του ΠΑΝΑΓΗ 309
2 ) ΚΕΧΑΓΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 291
3 ) ΘΕΜΕΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΠΑΣΧΑΛΗ 258
4 ) ΧΡΟΝΗ ΜΑΛΑΜΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 190
5 ) ΔΕΜΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 177
6 ) ΚΑΨΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 169
7 ) ΝΕΑΝΙΔΟΥ ΞΑΝΘΙΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 144
8 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ-ΝΤΟΥΜΤΣΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 139
9 ) ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 126
10 ) ΤΣΙΑΤΣΙΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΘΩΜΑ 97
11 ) ΤΟΥΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 80
12 ) ΠΙΤΥΡΗ ΒΑΪΑ του ΙΩΑΝΝΗ 59
3ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΤΥΜΠΙΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 209
2 ) ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 204
3 ) ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 169
4 ) ΔΕΜΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 168
5 ) ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 166
6 ) ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 164
7 ) ΤΖΙΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 157
8 ) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΖΩΗ-ΕΛΕΝΗ του ΑΧΙΛΛΕΑ 149
9 ) ΚΥΡΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 134
10 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΙΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 129
11 ) ΚΑΡΟΥΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 113
4ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΝΑΖΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 426
2 ) ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΖΩΗ του ΑΝΔΡΕΑ 394
3 ) ΤΣΑΜΠΑΖΗ ΑΜΑΛΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 373
4 ) ΒΑΒΟΥΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 371
5 ) ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 352
6 ) ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 278
7 ) ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 243
8 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΑΛΑΜΑΤΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 231
9 ) ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 195
10 ) ΚΑΠΕΖΑΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 181
11 ) ΜΠΟΝΤΖΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 169
12 ) ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 155
13 ) ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΑΡΙΤΩΝ του ΗΛΙΑ 131
14 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 116
15 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 107
5ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΦΑΡΜΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 799
2 ) ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 771
3 ) ΚΟΡΟΞΕΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΑΒΡΙΗΛ 608
4 ) ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 568
5 ) ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΣΟΥ- ΚΑΡΓΙΩΤΗ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 499
6 ) ΒΑΚΑΜΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ 489
7 ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΡΩΞΑΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 464
8 ) ΒΑΝΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 447
9 ) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΧΙΛΛΕΑ 429
10 ) ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 396
11 ) ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 366
12 ) ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 366
13 ) ΒΑΒΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 358
14 ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 352
15 ) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 347
16 ) ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ 309
17 ) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 297
18 ) ΜΕΛΙΑΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 202
19 ) ΣΑΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΡΑΣΙΕΛΑ του ΑΛΒΕΡΤΟΥ 143
Τριανδρίας
1 ) ΝΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 130
2 ) ΒΥΖΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 130
3 ) ΔΙΓΚΟΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 109
4 ) ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΟΥ 103
5 ) ΘΩΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 92
6 ) ΜΠΟΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ 61
7 ) ΠΕΤΡΟΥΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 46

Νίκος Ταχιάος

Ο Νίκος Ταχιάος εκλέγει 11 δημοτικούς συμβούλους.

Αναλυτικά:
1 ) ΓΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3483
2 ) ΑΗΔΟΝΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΕΛΛΗ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1884
3 ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 1697
4 ) ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 1681
5 ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1677
6 ) ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1408
7 ) ΤΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΗΡΑΚΛΗ 1346
8 ) ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΥ 1187
9 ) ΚΟΥΠΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1169
10 ) ΓΩΓΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1033
11 ) ΤΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ 988
12 ) ΒΑΒΟΥΣΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 878
13 ) ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 842
14 ) ΣΑΜΑΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 824
15 ) ΑΓΡΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 788
16 ) ΟΥΓΓΡΙΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 787
17 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ 760
18 ) ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 723
19 ) ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΛΕΑΝΘΗ 700
20 ) ΦΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 689
21 ) ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ 679
22 ) ΓΚΑΓΚΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του ΜΙΧΑΗΛ 640
23 ) ΚΑΚΑΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΝΑΟΥΜ 627
24 ) ΜΑΝΤΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΑΚΗ 626
25 ) ΣΤΕΛΛΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 614
26 ) ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΜΑΡΙΟΥ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 605
27 ) ΠΑΠΠΑ ΟΛΓΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 597
28 ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 581
29 ) ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ 561
30 ) ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΞΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 559
31 ) ΑΣΠΡΟΥΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 511
32 ) ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 486
33 ) ΒΟΥΡΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 464
34 ) ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 449
35 ) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΑΒΒΑ 442
36 ) ΧΑΤΖΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 435
37 ) ΓΑΡΑΪΜΠΕ ΣΑΜΙ-ΑΝΕΣΤΗΣ του ΧΑΣΑΝ-ΑΒΡΑΑΜ 431
38 ) ΛΥΚΑΡΤΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 420
39 ) ΒΛΑΧΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 407
40 ) ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 399
41 ) ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΖΩΡΤΖΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ- ΕΛΕΝΗ (ΝΑΣΙΑ) του
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 397
42 ) ΣΚΑΡΤΑΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 383
43 ) ΚΑΪΛΑΡΗ ΣΟΥΖΑΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 380
44 ) ΑΛΜΠΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 374
45 ) ΚΟΡΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 363
46 ) ΚΟΤΣΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 363
47 ) ΚΕΝΑΝΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 358
48 ) ΔΡΙΒΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 353
49 ) ΜΗΛΙΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 323
50 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 311
51 ) ΠΑΠΠΟΥΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 288
52 ) ΚΥΡΙΛΛΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΦΑΙΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 276
53 ) ΧΟΥΒΑΡΔΑ ΑΓΟΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 273
54 ) ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 265
55 ) ΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΑΒΒΑ 260
56 ) ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 250
57 ) ΓΙΟΥΒΑΝΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 242
58 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 242
59 ) ΑΝΑΤΟΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 238
60 ) ΣΑΝIΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΒΕΛΙΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 234
61 ) ΜΑΝΤΑΡΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 232
62 ) ΣΤΕΚΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 229
63 ) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 225
64 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗ ΑΝΝΑ του ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ 217
65 ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 210
66 ) ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 206
67 ) ΚΑΣΤΩΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΚΑΛΛΗ) συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ 189
68 ) ΛΟΥΑΡΑΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ 179
69 ) ΔΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΛΙΟΥ 169
70 ) ΤΣΑΚΑΛΑΪΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 127
71 ) ΒΙΛΛΕΓΑΣ-ΡΟΝΤΡΙΓΚΕΖ ΜΑΡΙΑ-ΧΟΥΛΙΑ του ΙΜΠΡΑΙΝ 102
Τριανδρίας
72 ) ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΛΕΟΝΤΙΟΥ 2058
73 ) ΤΡΑΟΥΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1323
74 ) ΒΡΑΧΙΟΛΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ 1006
ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΚΟΥΒΕΛΑ-ΔΑΝΤΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ 1028
2 ) ΒΕΪΖΑΔΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΤΟΛΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 963
3 ) ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 449
4 ) ΡΟΓΚΟΤΗ-ΚΑΪΝΑΜΙΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 433
5 ) ΔΟΥΚΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 393
6 ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 302
7 ) ΤΡΥΦΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ 299
8 ) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ (ΣΜΑΡΩ) του ΙΩΑΝΝΗ 282
9 ) ΓΚΟΥΛΕΜΑ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΚΙΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 266
10 ) ΓΚΛΕΓΚΛΑΚΟΥ ΑΝΝΑ του ΗΛΙΑ 266
11 ) ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗ ΧΡΥΣΗ (ΧΡΥΣΟΥΛΑ) συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 200
12 ) ΚΡΥΩΝΑΣ ΙΩΑΚΕΙΜ (ΚΕΙΜΗΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 196
13 ) ΣΑΛΜΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ 195
14 ) ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 187
15 ) ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 182
16 ) ΣΑΟΥΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ 140
17 ) ΣΙΓΙΟΥΛΤΖΗ-ΡΟΥΚΑ ΟΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 95
2ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΒΑΒΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 402
2 ) ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 257
3 ) ΚΑΡΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 242
4 ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 234
5 ) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΣΤΩΡΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 233
6 ) ΠΟΛΥΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 203
7 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 189
8 ) ΤΖΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 182
9 ) ΒΑΚΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ 180
10 ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 140
11 ) ΖΑΛΙΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 138
12 ) ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 125
13 ) ΠΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 79
14 ) ΠΑΡΑΠΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΦΩΤΙΟΥ 73
15 ) ΣΑΡΙΣΧΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 64
16 ) ΠΙΤΙΑ-ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 49
3ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΓΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 254
2 ) ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 201
3 ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΜΠΕΤΗ) του ΑΝΕΣΤΗ 160
4 ) ΣΑΜΟΛΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 143
5 ) ΣΒΑΡΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 126
6 ) ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 118
7 ) ΚΑΣΤΩΡΗ ΑΘΗΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 103
8 ) ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 103
9 ) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 85
10 ) ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 77
11 ) ΑΪΝΑΛΗΣ ΜΩΥΣΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 73
12 ) ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 67
13 ) ΡΟΦΑΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 66
14 ) ΠΑΠΑΤΣΙΦΛΙΚΙΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 64
15 ) ΣΕΡΕΣΛΗ ΑΘΗΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 40
16 ) ΤΣΟΜΠΟΥΛΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ 27
4ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΤΕΡΨΙΔΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ (ΚΡΥΣΤΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 886
2 ) ΖΗΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 414
3 ) ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ (ΔΩΡΑ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 370
4 ) ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 344
5 ) ΤΖΗΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 343
6 ) ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 310
7 ) ΒΑΒΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 309
8 ) ΟΥΛΙΤΣΙΟ ΜΙΧΑΗΛ του ΟΥΜΠΕΡΤΟ 278
9 ) ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ (ΛΙΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 263
10 ) ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 233
11 ) ΜΑΖΑΡΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 224
12 ) ΡΟΥΣΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 211
13 ) ΔΕΣΠΟΤΙΔΗΣ ΟΘΩΝ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 210
14 ) ΚΑΖΑΝΑΣ ΆΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 207
15 ) ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 204
16 ) ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 181
17 ) ΛΙΟΡΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 139
18 ) ΧΑΤΖΗΒΑΚΑΛΕΛΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 91
19 ) ΟΛΑΣΟΓΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ 72
5ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΙΩΑΝΝΗ 1507
2 ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ 1435
3 ) ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1133
4 ) ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1112
5 ) ΣΑΦΑΡΙΚΑ ΣΟΦΙΑ συζ. ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ 956
6 ) ΡΕΤΖΕΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 696
7 ) ΧΡΥΣΑΦΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ του ΧΡΥΣΑΦΗ 688
8 ) ΣΤΑΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) συζ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 672
9 ) ΤΟΣΚΑ ΖΩΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 616
10 ) ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 542
11 ) ΦΑΝΑΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 479
12 ) ΛΑΓΙΩΤΗ ΙΟΥΛΙΑ (ΤΖΟΥΛΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 475
13 ) ΚΟΥΛΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 439
14 ) ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΡΜΕΝΙΩΝΑ 398
15 ) ΣΟΥΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 396
16 ) ΚΑΛΗΣΠΑΘΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ 370
17 ) ΟΥΡΑΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 333
18 ) ΜΕΡΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 333
19 ) ΔΟΥΛΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 300
20 ) ΠΕΝΟΥ ΣΟΝΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 294
Τριανδρίας
1 ) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 440
2 ) ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 362
3 ) ΤΣΟΤΟΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 326
4 ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΝΕΦΕΛΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 210
5 ) ΜΑΜΑΛΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 108
6 ) ΛΑΠΠΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΦΩΤΙΟΥ 97
7 ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 95
8 ) ΡΙΖΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΜΗΝΑ 80
9 ) ΠΑΣΧΑΛΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ του ΗΛΙΑ 70
10 ) ΠΟΔΙΚΟΓΛΟΥ ΓΑΒΡΙΗΛ του ΙΩΣΗΦ 42

Γιώργος Ορφανός

Ο Γιώργος Ορφανός εκλέγει 7 δημοτικούς συμβούλους.

Αναλυτικά:

1 ) ΚΟΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 3303
2 ) ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΣ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1624
3 ) ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 716
4 ) ΙΑΚΩΒΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 712
5 ) ΠΑΤΕΛΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 583
6 ) ΑΡΧΟΝΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 574
7 ) ΠΙΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 539
8 ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 538
9 ) ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 533
10 ) ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 509
11 ) ΑΛΕΞΟΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΣΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 506
12 ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 491
13 ) ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 479
14 ) ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 475
15 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΟΚΡΑΤΗ 468
16 ) ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 458
17 ) ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΟΛΓΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 456
18 ) ΠΑΤΗΣ-ΦΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 443
19 ) ΓΑΛΛΟΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 435
20 ) ΖΑΝΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 428
21 ) ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΡΜΟΔΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΙΟΡΔΑΝΗ 426
22 ) ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 425
23 ) ΤΖΙΟΥΤΖΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 408
24 ) ΜΑΣΛΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 400
25 ) ΓΛΥΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ 399
26 ) ΚΑΠΑΧΤΣΗ ΒΕΝΕΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 372
27 ) ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 368
28 ) ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΖΩΗ του ΑΝΔΡΕΑ 349
29 ) ΧΑΡΙΤΙΔΟΥ (ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ) ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 349
30 ) ΣΟΥΡΒΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ 348
31 ) ΚΑΛΟΧΡΙΣΤΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 337
32 ) ΤΣΑΡΤΣΙΔΟΥ (ΣΑΧΙΝΙΔΟΥ) ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 317
33 ) ΑΛΓΚΑΒΑ ΙΑΚΩΒ (ΤΖΑΚΟ) του ΜΟΡΔΟΧΑΪ 305
34 ) ΞΑΡΧΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 296
35 ) ΔΗΜΗΝΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 295
36 ) ΖΑΪΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 278
37 ) ΜΑΤΣΙΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 277
38 ) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΥΓΑΛΙΑ (ΛΙΑ) του ΠΑΥΛΟΥ 274
39 ) ΚΟΥΣΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 272
40 ) ΚΛΕΙΔΑΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 267
41 ) ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 263
42 ) ΒΟΥΝΤΖΙΟΥΚΛΗ ΜΑΡΘΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 252
43 ) ΓΚΑΛΙΔΗ (ΝΤΑΓΚΑ) ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 252
44 ) ΤΑΞΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΑΚΩΒΟΥ 249
45 ) ΣΙΒΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 245
46 ) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του ΡΕΝΝΟΥ 240
47 ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΕΣΣΑ) του ΠΕΤΡΟΥ 240
48 ) ΑΣΑΡΓΙΩΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 239
49 ) ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΤΡΥΦΩΝΟΣ 234
50 ) ΣΚΙΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 233
51 ) ΓΚΙΟΥΡΤΖΗ ΝΙΚΟΛΙΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 230
52 ) ΚΑΡΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 225
53 ) ΚΩΣΤΑΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 219
54 ) ΠΑΠΠΟΥ ΚΑΡΟΛΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ 218
55 ) ΡΩΣΙΑΔΟΥ (ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ) ΕΛΕΟΝΩΡΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΜΙΧΑΗΛ 197
56 ) ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 196
57 ) ΤΑΪΓΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 184
58 ) ΛΑΜΠΡΑΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 175
59 ) ΜΠΡΙΤΣΙΑΝΗ ΝΑΖΑΡΕΤ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 171
60 ) ΔΑΦΝΟΜΙΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 168
61 ) ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 167
62 ) ΧΑΡΙΟΠΟΛΙΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 148
63 ) ΛΙΟΤΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 143
64 ) ΓΙΑΧΟΝΤΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 130
65 ) ΠΛΑΚΩΝΑ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 125
66 ) ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΝΑ του ΜΑΡΚΟΥ 117
67 ) ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ (ΓΕΥΣΗ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 115
68 ) ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ 113
69 ) ΚΟΡΤΣΙΝΟΓΛΟΥ ΑΝΘΟΥΣΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 101
70 ) ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 87
71 ) ΜΟΥΣΙΛΑΡΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 62
Τριανδρίας
72 ) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1215
73 ) ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 573
74 ) ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 564
ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ) του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 226
2 ) ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΚΑΛΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 192
3 ) ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 146
4 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 145
5 ) ΤΕΡΖΙΔΟΥ–ΚΙΡΑΜΠΑΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΔΡΕΑ 142
6 ) ΠΑΡΑΛΙΚΑ (ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ) ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 128
7 ) ΦΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 123
8 ) ΜΠΟΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 118
9 ) ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΛΑ (ΝΤΕΝΙΑ) του ΑΝΔΡΕΑ 113
10 ) ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 113
11 ) ΚΗΠΙΡΤΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 102
12 ) ΔΟΥΔΟΥΜΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 98
13 ) ΜΑΡΣΕΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 96
14 ) ΠΑΝΤΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 86
15 ) ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 86
16 ) ΚΑΚΚΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 62
17 ) ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 61
2ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 348
2 ) ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 228
3 ) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 191
4 ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 166
5 ) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 163
6 ) ΚΑΡΑΪΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 154
7 ) ΚΑΤΣΙΜΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 153
8 ) ΒΙΝΙΕΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ 148
9 ) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 135
10 ) ΚΑΖΑΜΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ 118
11 ) ΓΙΛΑΝΤΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 110
12 ) ΓΕΛΑΔΑΡΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 109
13 ) ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ 85
14 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 78
15 ) ΜΠΙΤΙΤΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 52
16 ) ΠΑΡΤΣΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ 43
3ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΒΕΤΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 393
2 ) ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 212
3 ) ΒΑΡΣΑΜΗ ΣΤΕΛΛΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 198
4 ) ΑΣΗΜΙΝΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 197
5 ) ΤΣΟΚΑΝΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 175
6 ) ΑΓΕΡΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 131
7 ) ΓΚΑΪΤΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 127
8 ) ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 121
9 ) ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 102
10 ) ΖΙΑΓΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 91
11 ) ΜΟΥΡΟΥΖΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΠΕΤΡΟΥ 88
12 ) ΗΓΟΥΜΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 73
13 ) ΓΚΑΤΖΟΥΛΗ ΣΤΕΛΛΑ του ΣΟΦΟΚΛΗ 73
14 ) ΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΗΛΙΑ 51
15 ) ΣΚΟΡΙΔΟΥ (ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ) ΕΥΔΟΚΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 30
4ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΣΑΛΟΝΙΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 369
2 ) ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 245
3 ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 236
4 ) ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ (ΙΑΚΩΒΟΥ) ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 227
5 ) ΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ (ΜΙΧΟΥ) ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 211
6 ) ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 206
7 ) ΜΑΡΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 189
8 ) ΜΕΝΕΞΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ 186
9 ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 185
10 ) ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ (ΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 178
11 ) ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 169
12 ) ΚΑΡΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 109
13 ) ΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 109
14 ) ΧΑΣΑΠΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ 105
15 ) ΜΥΛΑΡΑΚΗ ΕΥΦΗΜΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 92
16 ) ΡΑΜΜΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 91
17 ) ΡΑΝΤΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΟΣ 86
18 ) ΜΑΛΛΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 81
19 ) ΖΙΧΝΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 80
5ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΑΜΠΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 754
2 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ 549
3 ) ΚΟΡΑΚΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΩΤΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 538
4 ) ΣΥΡΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 498
5 ) ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 488
6 ) ΚΑΡΥΠΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 428
7 ) ΚΑΚΑΜΟΥΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 418
8 ) ΣΤΟΪΚΟΥ (ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ) ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
398
9 ) ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 335
10 ) ΠΑΪΣΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 323
11 ) ΛΙΑΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΙΝΑ) του ΛΕΩΝΙΔΑ 313
12 ) ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ) ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 305
13 ) ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΟΣΜΑ 279
14 ) ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 207
15 ) ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 192
16 ) ΔΗΛΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 182
17 ) ΠΕΤΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 162
18 ) ΡΟΤΖΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 157
19 ) ΣΑΛΠΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 141
20 ) ΖΑΡΝΤΙΑΣΒΙΛΙ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΕΥΓΕΝΙΟΥ 104
Τριανδρίας
1 ) ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 145
2 ) ΠΓΙΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 113
3 ) ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 79
4 ) ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΛΕΥΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 67
5 ) ΚΑΤΕΒΑΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 63
6 ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 52
7 ) ΔΑΔΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 45
8 ) ΣΚΥΛΙΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 40
9 ) ΤΣΟΥΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 31
10 ) ΤΣΑΓΓΑΡΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 28
11 ) ΧΥΜΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 20

Κατερίνα Νοτοπούλου

Η Κατερίνα Νοτοπούλου εκλέγει 7 δημοτικούς συμβούλους.

Αναλυτικά:

1 ) ΚΑΛΦΑΚΑΚΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ (ΡΙΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1275
2 ) ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1213
3 ) ΧΡΥΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΛΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1073
4 ) ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 863
5 ) ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 652
6 ) ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 612
7 ) ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΜΙΧΑΗΛ 561
8 ) ΚΕΤΟΓΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 538
9 ) ΧΑΡΙΣΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 531
10 ) ΚΟΜΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 529
11 ) ΤΡΑΝΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΑΓΓΕΛΗ 526
12 ) ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΡΥΦΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ 516
13 ) ΜΠΟΥΦΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 494
14 ) ΠΑΠΠΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 493
15 ) ΣΚΕΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 470
16 ) ΓΟΥΝΑΡΗ ΗΛΙΟΣΤΑΛΑΚΤΗ (ΗΛΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 458
17 ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 441
18 ) ΣΑΡΑΦΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΝΤΑΖΗ 440
19 ) ΒΑΚΟΥΦΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 429
20 ) ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΙΩΑΝΝΗ 428
21 ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΛΛΗ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 413
22 ) ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 399
23 ) ΓΚΡΙΜΠΙΖΗ ΗΡΩ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 396
24 ) ΦΑΡΑΝΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΕΥΤΥΧΙΟΥ 393
25 ) ΚΑΡΓΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 392
26 ) ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΚΟΚΟΝΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 383
27 ) ΒΑΤΑΜΙΔΟΥ ΜΑΡΑΣΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΟΜΝΗΝΟΥ 379
28 ) ΧΕΚΙΜΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ 378
29 ) ΓΡΙΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 373
30 ) ΜΠΕΝΟΥΖΙΛΙΟ ΛΕΒΗ του ΛΙΑΟΥ 372
31 ) ΔΟΥΪΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 370
32 ) ΡΑΝΕΛΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 369
33 ) ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 348
34 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 346
35 ) ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ 339
36 ) ΖΑΡΙΦΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 333
37 ) ΙΑΤΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 333
38 ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 323
39 ) ΓΟΥΛΙΑΡΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 319
40 ) ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 314
41 ) ΜΑΝΩΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 309
42 ) ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΤΑΜΙΛΑ συζ. ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ 299
43 ) ΚΕΡΑΣΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΚΕΛΛΥ) του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 297
44 ) ΜΑΚΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΥΡΥΒΙΑΔΗ 293
45 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 283
46 ) ΒΑΝΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 272
47 ) ΣΤΕΦΑΝΗ ΟΛΓΑ του ΗΛΙΑ 259
48 ) ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 240
49 ) ΣΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 239
50 ) ΚΑΤΣΑΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΪΟΥ 217
51 ) ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 215
52 ) ΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 198
53 ) ΒΛΥΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 194
54 ) ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 194
55 ) ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 191
56 ) ΔΙΒΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 185
57 ) ΜΠΙΜΠΑΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 169
58 ) ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΠΑΝΤΕΛΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 144
59 ) ΠΑΡΕΝΤΕ ΣΟΛΟΜΩΝ του ΙΣΑΚ 143
60 ) ΜΑΚΙΣΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 133
61 ) ΣΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 133
62 ) ΧΑΤΖΗΤΡΥΦΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 118
63 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 115
64 ) ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 110
65 ) ΣΙΩΜΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 107
66 ) ΜΠΑΤΣΙΟΥΔΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 106
67 ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ) του ΗΛΙΑ 99
68 ) ΕΥΔΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΥ 90
69 ) ΠΟΤΟΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 82
70 ) ΤΣΙΦΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 78
71 ) ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 65
Τριανδρίας
72 ) ΤΖΕΛΕΠΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1520
73 ) ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 926
74 ) ΓΥΡΙΧΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ 634

Σπύρος Βούγιας

Ο Σπύρος Βούγιας εκλέγει τρεις.

Αναλυτικά:

1 ) ΚΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 876
2 ) ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 820
3 ) ΔΗΜΑΡΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 809
4 ) ΝΥΦΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 637
5 ) ΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΑΝΕΣΤΗΣ) του ΣΤΑΥΡΟΥ 618
6 ) ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 589
7 ) ΑΙΒΑΖΟΓΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ (ΜΟΝΙΚΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 511
8 ) ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΑΡΑΝΤΗ 472
9 ) ΤΣΙΤΟΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 447
10 ) ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΔΑΝΑΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 390
11 ) ΛΕΙΨΙΣΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 383
12 ) ΚΟΕΝ ΙΩΣΗΦ του ΟΣΚΑΡ 314
13 ) ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 309
14 ) ΤΣΙΟΥΤΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 305
15 ) ΚΩΤΙΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΜΙΧΑΗΛ 301
16 ) ΓΚΕΣΙΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 253
17 ) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 241
18 ) ΤΣΟΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 241
19 ) ΣΑΛΠΙΣΤΗ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 236
20 ) ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΛΕΑΝΘΗ 233
21 ) ΚΑΡΟΥΜΠΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 230
22 ) ΜΗΤΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 227
23 ) ΠΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ-ΔΑΜΙΑΝΟΥ 224
24 ) ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 212
25 ) ΣΠΑΡΤΣΗ ΕΛΕΝΗ (ΝΕΝΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 201
26 ) ΤΣΟΥΛΙΑΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 198
27 ) ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 183
28 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΘΩΝ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 181
29 ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 173
30 ) ΚΑΚΑΛΙΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ 160
31 ) ΒΕΛΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 151
32 ) ΧΑΣΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΝΤΖΕΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 142
33 ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 141
34 ) ΧΙΟΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 138
35 ) ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 136
36 ) ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ 130
37 ) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 125
38 ) ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΥΟΥΛΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 121
39 ) ΓΙΑΝΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΑΣΠΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 108
40 ) ΜΑΝΩΛΑ ΕΛΛΗ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 106
41 ) ΜΠΑΛΑΦΕΡΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 104
42 ) ΜΕΤΑΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 99
43 ) ΤΣΑΛΙΑΜΑΓΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΗ) του ΜΙΧΑΗΛ 92
44 ) ΛΕΜΠΕΤΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 85
45 ) ΤΣΙΤΩΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ-ΖΗΣΗ 77
46 ) ΡΕΖΝΤΑ ΑΝΙΛΑ του ΜΠΙΛΟ 68
47 ) ΣΙΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 68
48 ) ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΙΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 66
49 ) ΠΑΔΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 65
50 ) ΡΑΜΑΝΤΑΝΗΣ ΝΑΣΕΡ-ΕΝΤΝΤΙΝ του ΜΟΥΧΑΜΕΝΤ 59
51 ) ΣΛΙΑΡΑ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 59
Τριανδρίας
52 ) ΠΑΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΕΛΕΝΗ του ΘΩΜΑ 738
53 ) ΔΟΪΡΑΝΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 347

Παναγιώτης Ψωμιάδης

Ο Παναγιώτης Ψωμιάδης εκλέγει τρεις έδρες.

Αναλυτικά:

1 ) ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 1246
2 ) ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΙΝΓΚΑ (ΑΝΝΑ) του ΒΑΛΕΡΙΑΝ 500
3 ) ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 370
4 ) ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ 343
5 ) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΙΩΤΗΣ) ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΣΑΒΒΑ 310
6 ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 264
7 ) ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 227
8 ) ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 225
9 ) ΤΟΥΛΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 219
10 ) ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 210
11 ) ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 194
12 ) ΚΟΞΕΝΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ 192
13 ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ 188
14 ) ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 170
15 ) ΖΕΡΒΑΚΗ – ΖΙΜΠΕΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 155
16 ) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΗΛΙΑ 151
17 ) ΔΑΔΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 148
18 ) ΚΑΝΑΡΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (ΧΡΥΣΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 146
-87-
19 ) ΚΑΡΑΚΑΪΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ 135
20 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 131
21 ) ΚΟΥΣΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 130
22 ) ΚΟΥΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 129
23 ) ΑΧΒΕΡΝΤΙΑΝ ΑΣΤΓΙΚ (ΑΣΤΡΟΥΛΑ) του ΑΡΑΡΑΤ 125
24 ) ΚΟΖΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 124
25 ) ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 123
26 ) ΚΑΡΓΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΗΛΙΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 120
27 ) ΜΕΛΕΜΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 119
28 ) ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΠΕΡΣΑ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 118
29 ) ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 115
30 ) ΖΑΜΡΙΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΔΡΕΑ 113
31 ) ΣΤΑΓΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ 112
32 ) ΦΑΣΟΥΛΑ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 105
33 ) ΠΕΤΣΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ (ΔΑΝΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 103
34 ) ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΛΑΡΙΣΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 101
35 ) ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 100
36 ) ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ – ΟΣΙΠΩΒ ΛΟΥΪΖΑ-ΒΑΛΕΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 98
37 ) ΧΑΣΕΚΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 98
38 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ) του ΣΠΥΡΟΥ 97
39 ) ΑΡΓΥΡΙΟΥ (ΣΒΑΡΝΑ) ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ 95
40 ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 95
41 ) ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 86
42 ) ΤΖΙΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 85
43 ) ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑ του ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ 80
44 ) ΤΕΤΗ – ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
79
45 ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 77
46 ) ΜΑΚΑΡΟΝΗ (ΑΡΩΝΗ) ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 75
47 ) ΧΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΤΕΟ) του ΙΩΑΝΝΗ 74
48 ) ΤΟΥΡΓΑΪΔΟΥ – ΠΕΡΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 68
49 ) ΧΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ 62
50 ) ΜΠΑΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 57
51 ) ΤΣΙΡΑΝΙΔΗΣ (ΡΕΛΛΗΣ) ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 56
52 ) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 47
53 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ (ΔΑΙΔΑΛΟΣ) του ΑΒΡΑΑΜ 47
54 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΙΛΙΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 45
55 ) ΤΣΙΧΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 41
56 ) ΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΙΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 40
57 ) ΤΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ 36
58 ) ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΣΧΑΛΙΑ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 27
Τριανδρίας
59 ) ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 410
60 ) ΒΟΥΖΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 389
ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΖΟΥΛΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΒΑΛΣΑΜΗ 135
-88-
2 ) ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 116
3 ) ΠΑΛΤΑΤΖΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 96
4 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ – ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΣΑΜΨΩΝ 76
5 ) ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 69
6 ) ΤΖΙΩΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ 65
7 ) ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 62
8 ) ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 61
9 ) ΚΥΡΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ 60
10 ) ΣΤΡΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 52
11 ) ΚΑΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 48
12 ) ΤΖΙΩΚΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ 35
2ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΒΑΡΥΤΙΜΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ 247
2 ) ΓΕΡΟΛΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 166
3 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 164
4 ) ΜΑΤΖΙΑΡΗ – ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 151
5 ) ΤΖΕΛΕΠΗ – ΖΓΟΥΡΙΔΟΥ ΖΩΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 143
6 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ 122
7 ) ΜΗΝΑ – ΑΪΒΑΖΟΓΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 112
8 ) ΚΑΝΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 88
9 ) ΣΚΛΙΒΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 86
10 ) ΜΟΤΖΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 77
11 ) ΜΟΤΣΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 57
12 ) ΣΕΒΔΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 43
3ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 134
2 ) ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 111
3 ) ΔΟΓΑΝΗ ΔΑΝΑΗ-ΑΓΑΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 99
4 ) ΚΟΓΙΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 60
5 ) ΜΠΛΑΤΣΑ-ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ (ΑΡΤΕΜΙΣ) του ΑΧΙΛΛΕΑ 56
6 ) ΚΟΥΣΟΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 52
7 ) ΤΣΙΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 49
8 ) ΜΥΛΩΝΑ ΑΡΓΥΡΩ-ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 47
9 ) ΚΟΥΦΑΔΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 41
10 ) ΠΟΪΡΑΖΗ ΑΝΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 30
11 ) ΠΟΪΡΑΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΗ 26
12 ) ΣΙΜΟ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ 21
4ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΑΓΟΡΑΣΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 289
2 ) ΧΙΟΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 116
3 ) ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 114
4 ) ΝΑΤΣΙΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 113
5 ) ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 110
6 ) ΒΕΝΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 104
7 ) ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 102
8 ) ΑΓΤΖΙΔΟΥ – ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 97
9 ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 97
-89-
10 ) ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΑΒΡΙΗΛ 86
11 ) ΒΕΝΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 85
12 ) ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ – ΚΩΣΤΑ ΥΠΑΤΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 82
13 ) ΚΑΡΑΤΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 68
14 ) ΤΣΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΑΒΒΑ 53
15 ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΗ 49
16 ) ΜΠΑΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ (ΛΕΟΝΤΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 49
17 ) ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 42
5ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ – ΚΟΣΩΒ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 409
2 ) ΞΕΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 342
3 ) ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 293
4 ) ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 272
5 ) ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ 258
6 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 252
7 ) ΚΑΡΑΜΑΛΑΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΠΑΡΜΕΝΙΩΝΑ 218
8 ) ΜΠΟΣΤΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 217
9 ) ΑΘΑΝΑΤΟΥ ΡΟΔΟΠΗ του ΕΔΙΣΣΩΝ 211
10 ) ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 195
11 ) ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 162
12 ) ΘΟΥΠΗ – ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΛΙΚΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 145
13 ) ΠΙΣΣΑΔΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 120
14 ) ΠΑΝΟΓΛΟΥ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 111
15 ) ΤΣΙΚΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ 105
16 ) ΤΣΙΤΣΙΩΝΗΣ-ΑΜΕΡΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 77
17 ) ΧΙΖΑΝΙΣΒΙΛΙ ΒΕΡΙΚΟ του ΗΛΙΑ 40

Ο Σωτήρης Ζαριανόπουλος εξασφάλισε δυο έδρες, την μια παίρνει αυτός και την άλλη ο Μιχαήλ Κωνσταντινίδης με 1054 σταυρούς.

Οι επικεφαλής των παρατάξεων που θα είναι δημοτικοί σύμβουλοι:

Λεκάκης Πέτρος

Κυριζίδης Μάκης

Αηδονόπουλος Χάρης

Τρεμόπουλος Μιχαήλ

Γαζάκης Αντώνιος

Ρακκάς Γεώργιος

Κουριαννίδης Ιωάννης

Νασιούλας Ιωάννης

Μωυσίδης Βασίλειος

Συντάκτης 

Σχετικές δημοσιεύσεις